با توجه به اهمیت سرورهای مالی و فایلی شرکت ها هکرهای خارجی اخیرا  تمرکز خود را بر نفوذ به این سرورها و رمزنگاری داده ها گذاشته اند.با رمزنگاری داده ها دیگر امکان برگشت اطلاعات وجود ندارد و برای شرکت هایی که بستر لازم برای پشتیبان گیری و کنترل دسترسی را فراهم نکرده باشند یک فاجعه می باشد. در همین راستا کارشناسان شرکت فن آوران ترازسامانهراهکارهای اختصاصی جهت حفظ اطلاعات و امنیت دسترسی را فراهم نموده اند که در بسیاری از شرکت های تحت پشتیبانی پیاده سازی شده است .در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در این خصوص با بخش سخت افزار مشاوره نمایید.

یکی از امن ترین روش های حفظ امنیت فایل ها و سیستم ها با استفاده از سخت افزاری با نام توکن صورت می گیرد مطابق با آنچه امروزه در بانکداری مجازی استفاده می شود. یکی از خدمات تخصصی ما در خصوص امنیت راه اندازی مرکز گواهی الکترونیک و احراز هویت با این توکن سخت افزاری می باشد.

از مزایای این قفل سخت افزاری :

ایجاد امنیت سطح 2 برای ارتباط و دسترسی به اطلاهات مهم حتی در صورت افشای پسورد

قابل حمل بودن و غیر قابل هک بودن

راه اندازی تخصصی به طوری که در دسترس عموم نیست

رمزنگاری اطلاعات مهم روی سرور و کامپیوترها

قابلیت تعریف کاربران و دسترسی های مختلف روی یک توکن

این روزها در خصوص حمله ویروس های باجگیر و رمزنگاری اطلاعات شرکت ها صحبت های زیادی شنیده می شود.متاسفانه بسیاری از شرکت ها زمانی به فکر برقراری امنیت و تعریف دسترسی می افتند که دچار حملات ویروسی می شوند و اطلاعات شرکت کلا از بین رفته است و در صورت نداشتن فایل پشتیبان اطلاعات قابل بازیابی نیست.

با توجه به گسترش روز افزون شرکت های پیمانکاری در کشور و وجود پیچیدگی های خاص این نوع حسابداری (حسابداری شرکتهای پیمانکاری ) و تعداد زیاد پیمان ها و مراکز هزینه در این نوع شرکت ها گروه شرکت های تراز سامانه بر آن شد تا امکانات جدیدی به برنامه خود بیفزاید تا در راستای رسیدن به هدف خود که پاسخ گویی به نیاز های شرکت های حسابداری و مدیران مالی ...

ادامه مطلب: پیمانکاری

در راستای توسعه روزافزون تکنولوژی های رایانه ای و بهره گیری کارشناسان شرکت فن آوران تراز سامانه از این فن آوری ها و تامین نیازهای مشتریان، سرور اختصاصی شرکت تراز سامانه بر بستر فضای ابری راه اندازی گردید و خدمات سرور مجازی ارائه می گردد.مزایای سرور ابری

1-عدم نیاز به خرید سیستم رایانه و سرور سخت افزاری

2-رفع مشکل تامین سرعت و پهنای باند اینترنت

3-پشتیبان گیری اطلاعات به صورت اتوماتیک

4-تامین امنیت ارتباط با نرم افزارهای مالی تحت اینترنت

مهمترین مساله برای هر یک از مدیران مالی و حتی اعضای هیت مدیره شرکت ها اطلاع داشتن از آخرین وضعیت مالی شرکت می باشد تصور کنید شما مدیر مالی یک شرکت هستید وچند روزی برای ماموریت به یک شهر دیگر و حتی کشور دیگر سفر کرده اید در همان زمان شما یاد موضوع مهمی می افتید که مثلا تغییر در چند حساب و یا تغییر در فرمول ساخت یک کالا می باشد

ادامه مطلب: ارتباط از راه دور

در شرکت ها و سازمان ها از اصلی ترین اولویت های شبکه مجازی سازی سرور ها است.

هدف از مجازی سازی سرورها تحت لینوکس جداسازی سرویس های نرم افزاری و مدیریت شبکه و امنیت اطلاعات و استفاده حداکثری از ظرفیت سخت افزارها می باشد.

شبکه های رایانه ای از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری می بایست مورد پایش قرار بگیرند و رفع نقص گردند.لذا وجو پشتیبان شبکه و سیستم های رایانه ای امری اجتناب ناپذیر است.در این خصوص کارشناسان واحد پشتیبانی شرکت تراز سامانه براساس آموزش هایی که دیده اند شرکت های تحت پشتیبانی را بررسی و بروزرسانی می کنند.

خدمات ما شامل:

ادامه مطلب: نگهداری و پشتیبانی شبکه

بسیارند شرکت هایی که با خرابی سخت افزاری هارد یا ویروسی شدن فایل های حیاتی شرکت را از دست می دهند.این خدمت در جهت نگهداری نسخه دوم اطلاعات به صورت اتوماتیک و از پیش تعریف شده ارائه می گرد که با راهکارهای اختصاصی کارشناسان شرکت همیشه نسخه پشتیبان وجود دارد.

درباره تراز سامانه

سیستم‌های تراز توسط کارشناسان ما در نزدیک به 30 دانشگاه کشور و برگزاری کلاس‌ها و سمینارهای دانشگاهی در حوزه‌ی کارآفرینی، مدیریت، حسابداری و آشنایی با فناوری‌های جدید توسط مدیران ‌ارشد تراز سامانه در راستای همین هدف است.

حقوق مصرف کننده

بحث رعایت اخلاقیات در فرایندهای تولیدی به بررسی میزان رعایت ابعاد و مسائل اخلاقی در سیستم‌های تولیدی می‌پردازد. به عبارت دیگر، در سیستم‌های تولیدی، علاوه بر توجه به بهبود بهره وری، عملکرد آنها در زمینه رعایت اخلاقیات نیز از موضوعات با اهمیت می‌باشد.