اپلیکیشن اندورید ترازسامانه

برای اینکه بدانید اپلیکیشن اندروید (android application) چیست و اپلیکیشن موبایل چه می باشد و یا اینکه این واژه ها چه معانی خاصی دارند ابتدا باید با واژه اپلیکیشن آشنا شوید.

اپلیکیشن چیست؟

در مورد اینکه اپلیکیشن (application) چیست و یا اینکه معنی اپلیکیشن چه می باشد باید بگوییم که در وقع اکثر نرم‌افزارهایی که ما به طور روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم شامل این تعریف می‌شوند و فقط نرم‌افزارهای سیستم مانند سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند.

apllication

ممکن است شما برای انجام یک عمل خاص بر روی سیستم نیاز به یک نرم افزار برای اینکار داشته باشید. مثلا شما ممکن است بخواهید بر روی یک عکس ویرایش خاصی را انجام دهید. برای این کار باید از اپلیکیشن فتوشاپ استفاده نمائید. و یا ممکن است برای مرور صفحات اینترنتی نیاز به یک اپلیکیشن مرورگر داشته باشید. برای اینکار می توانید از اپلیکیشن کروم یا اپلیکیشن فایرفاکس استفاده نمائید. در صورتی که بخواهید به تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی بپردازید می توانید از اپلیکیشن kmplayer استفاده کنید. همچنین برای تایپ متون و امور اداری می توانید از اپلیکیشن office استفاده نمائید.

نرم افزارها و اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارند که بسته به نیاز کاربران تهیه شده اند و می توانند پاسخگوی هر نیازی باشند. منتهی با توجه به اینکه ممکن است این اپلیکیشن ها برای سیستم عامل های متفاوتی ارائه شوند توسعه دهندگان نرم افزار سعی میکنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم عامل ها و دستگاه های دیجیتال مختلف ارائه نمایند. برای برای مثال یک اپلیکیشن مرورگر اینترنت ممکن است هم برای دستگاه های PC ارائه شود، هم برای استفاده در تبلت این اپلیکیشن ارائه گردد و هم ممکن است طراحی اپلیکیشن موبایل صورت پذیرد. برای مثال اپلیکیشن کروم که یک اپلیکیشن مرور اینترنت می باشد هم بر روی PC موجود می باشد، هم برای استفاده بر روی تبلت این اپلیکیشن پیاده سازی شده است و هم می توانید از این اپلیکیشن بر روی موبایل استفاده کنید.

اپلیکیشن موبایل چیست؟

تبلت ها و موبایل های هوشمند (smart) هم مانند هر کامپیوتری دارای نرم افزارها و برنامه های کاربردی متنوع و مختلف هستند. در بازار نرم افزارهای موبایل و گوشی همراه، واژه ”اپلیکیشن” یا به طور مختصر App بیشتر از واژه نرم افزار جا افتاده است و این اصطلاح همان معنای نرم افزار کاربردی را می دهد که همان اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار موبایل به آن گفته می شود.

اپلیکیشن موبایل چیست؟

اپلیکیشن‌ موبایل عبارت‌است از از نرم افزارهایی که ارتباط مستقیم با پردازنده‎های سیستم عامل گوشی همراه دارند و مستقیماً درخواست‎های کاربران را انجام می‌دهند. اپلیکیشن ها در موبایل به صورت مستقیم دستوری را انجام می‌دهند که کاملاً برای کاربران ملموس و قابل رؤیت است. اگر بخواهیم در مورد اپلیکیشن موبایل مثالی را بزنیم باید بگوئیم به کلیه نرم افزارهای گوشی که کاربر توسط آنها به اجرای فرمانی در گوشی می پردازد اپلیکیشن نام دارد. برای مثال شما ممکن است برای فعالیت های مالی بسته به حساب بانکی خود ممکن است از اپلیکیشن موبایل بانک ملت، اپلیکیشن موبایل بانک پاسارگاد، اپلیکیشن موبایل بانک ملی، اپلیکیشن موبایل بانک سامان، اپلیکیشن موبایل بانک اقتصاد نوین، اپلیکیشن موبایل بانک سپه، اپلیکیشن موبایل بانک آینده و یا غیره استفاده نمائید. و یا ممکن است شما در طول روز به استفاده از ابزارهای دیگری در گوشی همراه خود بپردازید. برای مثال ممکن است شما نیاز داشته باشید که عملیات ثبت و کنترل حسابهای خود مربوط به شغلتان را از طریق اپلیکیشن انجام دهید و یا بخواهید اپلیکیشن حسابداری شخصی و مطمئنی داشته باشید

اپلیکیشن ترازهمراه


 

شرکت ترازسامانه در راستای نیاز مشتریان خود اقدام به تولید نرم افزار اندروید تحت عنوان تراز همراه نموده است و روانه بازار کرده، این نرم افزار در دو قالب حسابداری شخصی و امور شرکتی خدمت مشتریان ارائه گردیده است

حسابداری شخصی همراه تراز سامانه (اندروید - رایگان)

نرم افزار حسابداری شخصی که توسط خانواده تراز ارائه شده است به صورت کاملاً رایگان در  بازار قابل دانلود می باشد

https://cafebazaar.ir/app/com.tarazgroup.acc


احساس نیاز به یک برنامه حسابداری همراه جهت کنترل حسابهای شخصی مشتریان، شرکت تراز سامانه را بر آن داشت تا برنامه ای آسان و شخصی را در دستور کار خود قرار دهد.
این گروه با استفاده از تجربیات گذشته در زمینه حسابداری و نیاز کاربران و نگاه به اینده این شرکت جهت پایه گذاری نسل جدید برنامه های خود(حسابداری تحت وب و سفارش گیری اندرویدی) برنامه ای که هم اکنون در برابر شما قرار دارد را طراحی و تولید نمود .

برخی از امکانات حسابداری همراه تراز سامانه:
اطلاعات پایه
تعریف انواع حسابها
هزینه ها و درآمدها
بدهکاران و بستانکاران
بانک ها و حسابهای بانکی
صندوق ها و کیف پول ها
دارایی ها و بدهی ها

عملیات صدور سند
نگهداری و مدیریت موجودی حسابها
ثبت هزینه ها و درآمدها
ثبت کلیه دریافت ها به عنوان درآمد(نقد و بانک، بستانکاری و غیره)
ثبت کلیه پرداخت ها بصورت هزینه (هزینه ها، بدهی ها ، اسناد پرداختنی و غیره)
مدیریت چک ها (اسناد پرداختنی) با قابلیت سررسید و یادآوری در زمان و تاریخ دلخواه
وصول و یا عدم وصول نمودن چک ها (دریافتنی و پرداختنی)و تاثیر آنی در موجودی حسابها

گزارش ها
گزارش درآمد بر اساس دسته، حساب و یا هر دو
گزارش هزینه بر اساس دسته، حساب و یا هر دو
گزارش اسناد دریافتنی بر اساس وضعیت آنها
گزارش اسناد پرداختنی بر اساس وضعیت آنها
گزارش موجودی حسابها
تمامی گزارش های فوق بر اساس تاریخ، دسته و حساب؛ امکان فیلتر گذاری را دارا می باشند، اما بر خلاف سایر نرم افزار ها، گزارش ها بدون نیاز به فیلتر نیز بارگذاری می شوند

پشتیبانی
پشتیبان گیری از پایگاه داده نرم افزار بصورت دستی
جایگزینی بانک های اطلاعاتی پشتیبان گیری شده

امکانات
امکان تنظیم رمز عبور برای ورود به نرم افزار  

 

امور شرکتی همراه تراز سامانه (اندروید)

احساس نیاز به کنترلینگ و همچنین ثبت سفارش، فرآیندسازی و امور انبار در هر لحظه و هرمکان مارا برآن داشت تا نرم افزار همراه تراز را طراحی و تولید کنیم، خانواده تراز با بکارگیری متخصص ترین افراد در ضمینه های برنامه نویسی، مالی، مدیریت سازمانی  و بازاریابی اقدام به نیازسنجی، تجزیه و تحلیل نموده و توانسته ایم نرم افزاری پرکاربر تهیه نماییم