اهمیت اکسل در حسابداری / تبادل اطلاعات با اکسل

مایکروسافت اکسل در سال 1985 بهره برداری شد و از آن زمان تا به امروز به مهمترین برنامه رایانه ای شرکت ها در سراسر جهان تبدیل شده است.

شما نیز باتوجه به نیازتان از اکسل استفاده می کنید.

در دنیای تجارت و کسب و کار، هر صنعتی می تواند از قدرت فوق العاده اکسل بهره ببرد.

اکسل ابزاری قدرتمند است که به فرآیندهای تجاری در سراسر جهان کمک می کند. خواه برای

تجزیه و تحلیل سهام یا کارگزاری ها، بودجه بندی یا برای ساماندهی لیست فروش مشتریان می توان از اکسل بهره برد.

با قدم زدن در دفاترحسابداری شرکت ها متوجه می شوید که صفحات اکسل که مملو از نوشته و اعداد هستند در صفحه نمایش کارشناسان باز هستند.

به طوری که کاربردهایی همچون ترسیم وضعیت مالی، نتایج مالی، بودجه بندی و پیش بینی را برای این دفاتر به همراه دارد.

از این رو گروه شرکت های ترازسامانه بر اساس نیاز مشتری و سهولت کار، کاربران امکان دریافت اطلاعات و ارسال اطلاعات از نرم افزار اکسل را مهیا نموده است

شما میتوانید با استفاده از این امکان در اغلب فرمها اطلاعات مورد نیازتان را به اکسل ارسال نمایید و یا اطلاعات موجود در اکسل را در نرم افزار وارد نمایید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید

درباره تراز سامانه

سیستم‌های تراز توسط کارشناسان ما در نزدیک به 30 دانشگاه کشور و برگزاری کلاس‌ها و سمینارهای دانشگاهی در حوزه‌ی کارآفرینی، مدیریت، حسابداری و آشنایی با فناوری‌های جدید توسط مدیران ‌ارشد تراز سامانه در راستای همین هدف است.

حقوق مصرف کننده

بحث رعایت اخلاقیات در فرایندهای تولیدی به بررسی میزان رعایت ابعاد و مسائل اخلاقی در سیستم‌های تولیدی می‌پردازد. به عبارت دیگر، در سیستم‌های تولیدی، علاوه بر توجه به بهبود بهره وری، عملکرد آنها در زمینه رعایت اخلاقیات نیز از موضوعات با اهمیت می‌باشد.